حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

ثبت سفارش با چک

راهنمای ثبت سفارش و دریافت کارت اعتباری با ارائه چک

برای دریافت کارت اعتباری با ارائه یک برگ چک و بدون نیاز به ضامن پس از ثبت سفارش و تکمیل اطلاعات کاربران لازم است، چک را مطابق دستورالعمل اعلام شده تکمیل نمایند و تصویر آن را در پروفایل خود بارگذاری نمایند. در این مرحله کارشناسان اعتبارسنجی لندو اطلاعات مشتری را بررسی می‌نمایند و درصورتیکه اطلاعات مشتری (اطلاعات هویتی، تایید شغل و درآمد) تایید شد و مشتری چک برگشتی در سیستم بانکی نداشته باشد اطلاعات وی تایید می‌شود.

 

در این مرحله پیک لندو (در فاصله زمانی دو تا سه روز پس از تایید سفارش مشتری) به محل مشتری مراجعه می‌نماید، مشتری مدارک و چک را تحویل نموده و قرارداد دریافت کارت اعتباری را امضا می‌کند. پس از ارسال چک توسط مشتری و تایید آن توسط واحد اعتبارسنجی لندو کارت اعتباری در مدت 5 روز کاری در تهران و کرج و ۸ روز کاری در دیگر شهرستان‌ها، برای مشتری ارسال خواهد شد. پس از آن مشتری با پرداخت قسط اول (به همراه هزینه حمل و نقل) بلافاصله کارت اعتباری (کد) خود را دریافت می‌نماید.

 

1- آیا می‌توان از چک به نام شخص دیگر برای سفارش کارت اعتباری استفاده کرد؟

پاسخ: درصورتیکه مشتری می‌تواند چک ارائه دهد اما چک به نام خود شخص نیست لازم است سفارش را با نام و مدارک شخصی که چک به نام او است ثبت نماید.

 

2- رویه بررسی سوابق بانکی و تایید چک به چه صورت است؟

پاسخ: درصورتیکه مشتری در سیستم بانکی کشور سابقه چک برگشتی داشته باشد، سفارش وی تایید نخواهد شد و لندو مسئولیتی در قبال این سفارش نخواهد داشت. همچنین سوابق رفتار بازپرداخت اقساط وام‌های قبلی مشتری در سیستم بانکی کشور در سامانه رتبه‌بندی اعتباری ایرانیان بررسی می‌شود.

 

3- آیا امکان سفارش کارت اعتباری با چک از همه نقاط کشور وجود دارد؟

پاسخ: در حال حاضر تنها کاربرانی که در شهر تهران، شهر کرج و شهرهای حومه تهران و کرج هستند امکان سفارش‌دهی کارت اعتباری با ارائه چک را دارند.

 

4- آیا پس از پایان سفارش چک به مشتری عودت داده می‌شود؟

پاسخ: بازپرداخت اقساط مشتریان ماهانه و بصورت آنلاین در پنل لندو انجام می‌شود. پس از تسویه کامل مشتریان چک به مشتری عودت داده خواهد شد.

 

5- نمره اعتبار مشتریان جدید و قدیمی با ارائه چک تغییر می‌کند؟

پاسخ: نمره اعتبار مشتریان جدیدی که چک ارائه می‌دهند 125 است. (نمره اعتبار سایر مشتریان در نقطه شروع 100 است.) همچنین نمره اعتبار مشتریان قدیمی درصورتیکه برای سفارش جدید خود چک ارائه دهند 25 واحد اضافه می‌شود.

 

6- آیا برای سفارش کارت اعتباری حتما باید الزاما چک ارائه دهم؟

پاسخ: برای سفارش کارت اعتباری لزومی ندارد کاربران حتما چک ارائه دهند. کاربران می‌توانند از ضمانت با سفته نیز برای دریافت کارت اعتباری استفاده کنند. اما ارائه چک مزایای بیشتری در مقایسه با ضمانت با سفته دارد.

 

7- آیا پس از تحویل چک رسید دریافت می‌کنم؟

پاسخ: مشتریان با تحویل چک به پیک لندو، رسید دریافت چک را تحویل می‌گیرند. همچنین پس از تسویه کامل مشتری چک به ایشان عودت داده خواهد شد و رسید تحویل چک به مشتری دریافت می‌گردد.

 

8- دستورالعمل نوشتن چک (تاریخ، مبلغ و …) به چه صورت است؟

پاسخ: دستورالعمل و شرایط چک شامل نرخ، تاریخ سررسید ،مبلغ و … بصورت زیر است:

 

مبلغ چک به میزان 120 درصد مبلغ کل اقساط می باشد. همچنین لازم است چک بدون تاریخ و بدون کلمه ضمانت در وجه تامین کننده مالی باشد.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول