صنعت ساخت موزیک ویدیو و تیزر را بهتر بشناسیم

در عصر حاضر هنرمندان و خصوصا خوانندگان موسیقی برای بهتر دیده شدن و دستیابی به گستره مناسبی از شنوندگان و طرفداران، بیش از پیش به سمت ساخت موزیک ویدیو یا ساخت تیزر و انتشار آن در شبکه های مختلف داخلی و یا ماهواره ای تمایل پیدا کرده اند.
ساخت موزیک ویدیو که به معنای کارگردانی، تدوین و انتشار یک فیلم صوتی و تصویری چند دقیقه ای از یک قطعه موسیقی می باشد، امروزه تاثیر بسزایی در جذب مخاطب و شهرت خوانندگان داشته و تقریبا به یکی از ملزومات انتشار آثار موسیقی در سبک های مختلف تبدیل شده است.
همچنین توجه به این نکته نیز ضروری است که شرکت های ساخت موزیک ویدیو امروزه علاوه بر توجه به کیفیت کلی کار هنرمند و پیش بینی بازخورد موزیک ویدیو مورد نظر، اهمیت ویژه ای برای اهداف تجاری و افزایش فروش آلبوم های موسیقی و یا فروش بلیط های کنسرت قایل هستند. به همین دلیل ساخت موزیک ویدیو و پخش آن در شبکه های پر بازدید ماهواره ای و یا سایت های مطرح در زمینه موسیقی، به یک صنعت کاملا حرفه ای و تخصصی تبدیل شده است.

اصول کلی ساخت موزیک ویدیو و تیزر

در گذشته با توجه به سادگی آثار تولیدی در صنعت موسیقی و نیز کمبود رقابت در کنار کمبود امکانات، ساخت موزیک ویدیو چندان مطرح نبوده و یک خواننده عمدتا با صدای خود در جامعه مطرح و شناخته می شد. حال آنکه با پیشرفت های روز افزون تکنولوژی و نیز گسترش رقابت در صنعت موسیقی، امروزه فاکتور های متعددی علاوه بر کیفیت صدا و به طور کلی هنر خوانندگی افراد برای دستیابی به شهرت و محبوبیت لازم تلقی می شود.
در همین راستا اصول کلی برای تدوین و ساخت موزیک ویدیو مطرح می شوند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

ساخت موزیک ویدیو
تعرفه تدوین توسط تیم حرفه ای خرید طلایی ( سام تیم سابق ) با توجه به معیارهایی که برای یک ویدیو میشود در نظر گرفت هزینه تدوین مشخص می گردد شما برای دریافت قیمت و هزینه تدوین لطفا با ما تماس بگیرید . ما این اطمینان را به شما می دهیم که پروژه شما با بهترین قیمت و کیفیت انجام می دهیم

– ایده پردازی: اولین قدم در ساخت موزیک ویدیو و اقدام برای کارگردانی آن، طرح ایده و ترسیم نقشه کلی سناریو می باشد. بهتر است قبل از سفارش ساخت موزیک ویدیو و نیز انتخاب از میان شرکت های ساخت موزیک ویدیو هدف از انتشار اثر و نیز پیامی را که می خواهید به مخاطبان انتقال دهید را در نظر گرفته و در مرحله بعدی با کمک مشاوران و متخصصان ساخت موزیک ویدیو، ایده پردازی و سناریویی کامل طراحی کنید.

– تصویر سازی: یکی از مهمترین شاخص ها در ساخت موزیک ویدیو، تصویر سازی و انتقال مفاهیم موجود در آهنگ به صورت کارگردانی صحنه های بصری می باشد. یک موزیک ویدیوی با کیفیت باید بتواند تمام آنچه گروه موسیقی سعی در انتقال آن در قالب ترانه، آهنگ سازی و خوانندگی را دارد، به صورت تصویری و با کارگردانی مناسب به مخاطبان عرضه کند.

– اثرگذاری: شاید برای شما هم پیش آمده باشد یک موسیقی را بارها و بارها گوش داده و از آن لذت برده باشید اما وقتی که موزیک ویدیو آن موسیقی را می بینید دل زده شده و حتی جذابیت اصوات نیز برایتان کمرنگ شده باشد. برعکس این اتفاق نیز بسیار رخ داده و اهمیت ساخت موزیک ویدیو را تصدیق می کند. یک موزیک ویدیوی مناسب باید بتواند علاوه بر حفظ فضای موجود در آهنگ و صدای خواننده، جذابیت اثر را افزوده و چه بسا کاستی های موجود در هنر صوتی را از طریق حرفه ای گری های تصویری جبران کند.

– تطابق با زمان و مکان: بسیاری از موزیک ویدیو های ساخته شده با وجود بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته کارگردانی و تصویر برداری با شکست مواجه شده و یا در زمان کوتاهی از چشم مخاطب می افتند. توجه کنید که ساخت موزیک ویدیو مطابق با زمان حاضر و با پیش بینی زمان های بعدی انجام گرفته و نیز موقعیت جغرافیایی عمده مخاطبان نیز در آن لحاظ شود.

– اعتبار شرکت های ساخت موزیک ویدیو: طبیعی است که بازدهی اثر صوتی و تصویری و نیز موفقیت آن بیش از هر چیز به کیفیت آهنگ، امکانات و کیفیت کارگردانی و ساخت موزیک ویدیو بستگی دارد. با این وجود، برای انتخاب از بین شرکت های ساخت موزیک ویدیو لازم است فاکتوری به نام اعتبار شرکت نیز در نظر گرفته شود. چرا که پخش مناسب و دسترسی به مخاطبان ارتباط تنگاتنگی با سابقه و اعتبار شرکت مورد نظر در صنعت موسیقی و موزیک ویدیو دارد.

تعرفه ساخت موزیک ویدیو حرفه ای
ساخت موزیک ویدیو

ساخت موزیک ویدیو سینمایی و یا تیزر سینمایی

امروزه با پیشرفت های فراگیر تکنولوژی در صنعت موسیقی و سینما و نیز تخصصی شدن تکنیک های ساخت موزیک ویدیو در سال های اخیر، شرکت های ساخت موزیک ویدیو با ترفند ها و امکاناتی نزدیک به امکانات ساخت یک اثر سینمایی کار کرده و از به روز ترین تاکتیک های سینمایی بهره می برند.
بر همین اساس، استفاده از تجهیزات و تاکتیک های روز سینمایی، لوکیشن های جذاب و متفاوت، تدوین سناریو، تهیه کنندگی و کارگردانی حرفه ای و نیز انتخاب بازیگران کار بلد از جمله مواردی است که برای موفقیت در ساخت موزیک ویدیو به کار گرفته می شوند.
در حال حاضر سفارش ساخت موزیک ویدیو در اشکال و ژانر های مختلف سینمایی دریافت شده و به فراخور فضای موجود در آهنگ و هزینه ساخت موزیک ویدیو، سناریویی داستانی، رئال، تراژیک، رمانتیک، دراماتیک و یا تلفیقی از چند ژانر سینمایی و حتی انیمیشنی تدوین می شود. در ادامه نیز می توان با استفاده از پرده سبز و جلوه های ویژه سینمایی، اثری صوتی، تصویری و سینمایی بسیار جذاب خلق کرد.
همکاران ما در گروه تخصصی خرید طلایی همواره سعی بر آن داشته اند تا با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های خلق صحنه و تصویر برداری، ساخت موزیک ویدیو های جذاب و به یاد ماندنی را به بهترین و حرفه ای ترین نحو ممکن برای هنرمندان عرصه موسیقی به ارمغان آورده و با پخش موزیک ویدیو در رسانه های پر مخاطب داخلی و خارجی، به جذب محبوبیت و شهرت وی کمک کنند.
برای دریافت مشاوره حرفه ای رایگان و نیز اطلاع از تعرفه ساخت موزیک ویدیو در قالب های نوین سینمایی، می توانید با ما تماس گرفته و از تسهیلات بی شمار خرید طلایی  بهرمند شوید.

ساخت موزیک ویدیو
هزینه ساخت موزیک ویدیو در خرید طلایی

نمونه تیزر تبلیغاتی

 

هزینه و تعرفه ساخت موزیک ویدیو – ساخت تیزر

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، ساخت موزیک ویدیو از تنوع و پیچیدگی های فراوانی برخوردار است که بیش از هر چیز به موسیقی، سبک و سلیقه عوامل دخیل در ساخت اثر هنری بستگی دارد. به همین دلیل ارائه تعرفه ساخت موزیک ویدیو بدون در نظر گرفتن ویژگی ها و فاکتور های منحصر به فرد هر قطعه موسیقی، چندان حرفه ای به نظر نمی رسد.
همکاران ما در شرکت ساخت موزیک ویدیو خرید طلایی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا آثاری جذاب، متفاوت و تماما مبتنی بر ویژگی های خاص هر قطعه موسیقی تولید کرده و کار شما را در میان رقبا متمایز جلوه دهند. همچنین این شرکت همواره سعی در ارائه مناسب ترین تعرفه ساخت موزیک ویدیو داشته و بهترین کیفیت را با حداقل هزینه ها به مشتریان ارجمند خود عرضه می دارد.
بیان این نکته ضروری است که هزینه ساخت موزیک ویدیو و فرایند پخش موزیک ویدیو، کاملا با توجه به رویکرد مشتریان انجام شده و انتخاب های متعددی با تعرفه های متعدد برای آن ها در نظر گرفته می شود.
لذا از تمام هنرمندان صنعت موسیقی و خوانندگان عزیز دعوت می شود تا برقراری ارتباط از طریق شماره های تلفن شرکت، ایمیل و یا شبکه های اجتماعی به تعیین وقت ملاقات حضوری با تیم مشاوران و متخصصان ساخت موزیک ویدیو خرید طلایی ( سام تیم سابق ) اقدام کرده و در زمینه تعرفه ساخت موزیک ویدیو و نیز شیوه کار اطلاع حاصل کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا کلیک کنید

کارشناسان خرید طلایی یا سام تیم سابق در خدمت شما هستند

خرید طلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *